SMM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Et amet ac ipsum donec vel donec sagittis

Get Started
[waiting for translate]

SMM є маркетинг, спрямований на знаходження клієнтів і продаж їм товарів та послуг, використовуючи соціальні мережі. Як показують результати опитування, проведеного Marketing Sherpa, близько 95% користувачів соцмереж у віці 18-34 років саме з їх допомогою відстежує цікаві для них бренди і продукцію. Саме з цієї причини така велика затребуваність SMM-фахівців, оскільки практично кожна компанія представляє і просуває свою продукцію в соціальних мережах.

 

Особливості SMМ

Слід зауважити, що компанії, просуваючи свою продукцію, далеко не завжди віддають перевагу соцмережам, що користуються підвищеною популярністю, таким як Facebook та Instagram, Youtube та Twitter. Нерідко використовуються інші нішеві майданчики з метою набору цільової аудиторії:

  • LinkedIn, що є професійною соцмережею.
  • Pinterest – це ресурс, який дозволяє обмінюватися зображеннями та робити публікації.
  • Discord – на цьому ресурсі переважно спілкуються геймери.
  • Reddit – цей ресурс можна віднести до мереж новин.
  • SoundCloud, якому віддають перевагу музиканти.

Якщо ж компанія націлена на роботу із закордонними споживачами, до списку слід додати регіональні соціальні мережі, наприклад, китайський QZone.

 

Які цілі ставить перед собою SMM та які вирішує завдання

Головна мета SMM – розкрутка бізнесу із подальшим збільшенням прибутку. Проте використання соцмереж не дає моментальний ефект, оскільки користувачам потрібен час для вивчення контенту. Тому вести акаунти потрібно завжди, наповнюючи ресурс якісним контентом. За допомогою SMM можна вирішити низку завдань:

  • Збільшити трафік за допомогою публікацій у мережах із перенаправленням відвідувачів на власний сайт.
  • Сформувати лояльне ставлення користувачів, демонструючи певні етапи роботи компанії, публікуючи відгуки, інформацію про співробітників, кейси у стилі «До» та «Після».
  • Залучити покупців, використовуючи таргетовану рекламу та налаштування з геолокації, інтересів, соціальних та демографічних характеристик.
  • Наростити залучення передплатників шляхом організації опитувань, конкурсів, публікації цікавих матеріалів для отримання питань та коментарів. Щоб бажання брати участь у роботі компанії було постійно, необхідно підбирати корисний і цікавий контент.
  • Зміцнити імідж шляхом демонстрації цінностей компанії, участі у благодійних проектах.

 

Як працюють SMM-фахівці

Сьогодні безліч компаній воліє укомплектувати свій штат SMM-фахівцем. У його завдання входить підбір постів, наповнення облікового запису, організація написання цікавого матеріалу та створення відео- та візуального контенту, відповіді на задані передплатниками питання та розміщення коментарів, налаштування реклами, укладання домовленостей з блогерами, відстеження ефективності різних соцмереж.

Якщо компанія невелика, достатньо послуг одного фахівця, великим же організаціям необхідно «засвітитися» відразу на кількох ресурсах, відповідно для роботи в ряді соцмереж наймають і копірайтерів, і адмінів, і дизайнерів, та інших фахівців. У ряді випадків наймають і продюсерів, завданням яких є запуск цікавого проекту, для чого він розподіляє завдання між членами команди, визначає цільову аудиторію.

Основні методи, які використовують у SMM – таргетована реклама, пости у сторонніх спільнотах, контент-маркетинг, покликаний створити потрібне враження про бренд та спонукати потенційного покупця до придбання продукту.

SMM

Lorem ipsum dolor

Iaculis quam morbi proin vel eget enim risus, porttitor. Sed est id consectetur molestie cras.

Share with:
GET STARTED
Ready To Make a Real Change?
Let’s Build this Thing Together!
Setup a free meeting