Websites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Et amet ac ipsum donec vel donec sagittis

Get Started
[waiting for translate]

Сайти допомагають донести до аудиторії потрібну інформацію, служать для просування товарів та послуг, можуть використовуватися для зв'язку та несуть ще масу затребуваних функцій. При цьому власна веб-сторінка може виявитися дуже корисною – або не досягати поставлених завдань. І все тому, що типів і видів сайтів існує досить багато, і для реалізації власних планів необхідно розуміти, якого кінцевого результату вдасться досягти в кожному конкретному випадку.

 

Чому сайт може стати чудовим рішенням

Ось три прості та зрозумілі причини, згідно з якими варто завести свій сайт:

  • Охоплення великої аудиторії. Перед покупкою продукції близько 47% людей переглядають сайти компаній, особливо коли вони знаходяться на верхніх позиціях рейтингу пошуку.
  • Простота доступу. Це можливість отримання потрібної інформації цілодобово з будь-якої точки за наявності Інтернету.
  • Створення іміджу та підвищення інтересу. Вдале оформлення та правильно підібраний контент не лише привернуть та утримають увагу потенційних клієнтів, а й допоможуть створити відчуття довіри.

 

Типи та види сайтів

За типами сайти можна віднести до двох груп, інформаційних та сервісних. При цьому чіткої класифікації немає, оскільки певні риси можуть бути властиві обом групам. Що стосується видів, їх існує безліч, є дуже прості, на одну сторінку, і більш складні, з безліччю переходів, закладками, що випадають, іншими родзинками. Розглянемо види сайтів, які найчастіше зустрічаються:

  • Візитка. Це невеликий інформаційний сайт із простим та зручним оформленням, що містить основні відомості про компанію та контакти для зв'язку з її представниками.
  • Корпоративний. Зазвичай у такому стилі з обов'язковим логотипом та фірмовими кольорами оформляються сайти великих компаній. Їх відрізняє розгорнута структура та великий обсяг, який містить різноманітну інформацію від контактів до пропонованих сервісних послуг. Інформація скомпонована в рубрики – каталоги та прайси, огляди продукції, тематичні статті, розділи для клієнтів та партнерів, відомості про оплату та доставку та інше.
  • Інтернет магазин. Сайт чітко орієнтований на покупця, його завдання – викликати інтерес та переконати відвідувача придбати товар/послугу. Структура сайту включає каталог, прайс, кошик, способи оплати та доставки, інші інструменти, що дозволяють ресурсу працювати як повноцінний магазин з великою кількістю споживачів та без співробітників та необхідності орендувати приміщення.
  • Промо. Він дозволяє просувати новинки, не відносячись при цьому до основних майданчиків компанії-виробника. По суті, це рекламний інструмент, що дає повну інформацію про якийсь продукт. За обсягом він досягає близько 5-10 сторінок і не може похвалитися розгорнутою структурою, проте відрізняється яскравим оригінальним дизайном.
  • Вітрина. Такий сайт – щось середнє між промо та інтернет-магазином. Основне завдання полягає у просуванні певних товарів із наданням інформації, здатної зацікавити потенційного клієнта. При цьому вітрина не дозволяє здійснити онлайн-покупку, але дає можливість зробити запит та залишити дані для зворотного зв'язку.
  • WEB-додатки. Це багатофункціональні ресурси, за допомогою яких можна здійснювати безліч операцій, від обліку продукції до нарахування заробітної плати та відстеження різноманітних бізнес-процесів. Програми розробляються таким чином, щоб користувачі могли відкривати їх як на ПК та ноутбуках, так і смартфонах або планшетах. WEB-програми відрізняє здатність до розгортання, масштабування, простота доступу.

Цей перелік далеко не повний, залежно від існуючого завдання можна використовувати блоги, файлові обмінники, розважальні та новинні портали, дошки оголошень та інші можливості Інтернет-простору.

Websites

Lorem ipsum dolor

Iaculis quam morbi proin vel eget enim risus, porttitor. Sed est id consectetur molestie cras.

Share with:
GET STARTED
Ready To Make a Real Change?
Let’s Build this Thing Together!
Setup a free meeting